hovi P értékelése

hovi P
Karina Halle: Nem lennék nélküled

Most sokan megfognak kövezni, de nekem bejött ez a könyv. Egy délután alatt kiolvastam :)
Pedig nagyon félve kezdtem neki, mert a szerző előző könyve nagyon nem jött be.
Az összes klisé szerepelt benne, amit egy romantikus történetről elvárhatunk. Minden olvasó tudja, hogy a két főszereplő a végén úgyis egymás mellett köt ki, de bonyodalmak, hazugságok, árulások és félreértések kövezik az utat.
Egyszer hopp, máskor kopp! :)
Ígéretesen indult a sorozat, kíváncsi vagyok megmarad e a színvonal, vagy mint sok más sorozatnál ez is mélyrepülésbe kezd?! Már előre várom :P

***NEW YORK TIMES BESTSELLER***

„Felvillanyozó, vicces és perzselően romantikus” – Black Heart Reviews
„Magával ragadott az első pillanattól kezdve egészen a végéig! Imádtam!” – Aestas Book Blog
Egy fogadalommal kezdődött minden…
Linden McGregor magas, életerős és veszedelmesen jóképű helikopterpilóta, skót akcentussal. Mellesleg évtizedek óta Stephanie Robson legjobb barátja.
Azonban néhány kapcsolatot nem lehet beskatulyázni, kategorizálni, címkét adni neki.
A húszas éveikben mindketten sokat randiztak San Franciscóban, és amikor már kezdtek besokallni, kitaláltak egy egyezséget: ha harmincéves korukra nem élnek komoly kapcsolatban, összeházasodnak.
Eleinte jó mókának tűnt az egyezség, de ahogy teltek az évek, és a szeretők száma csak növekedett, úgy az alku kezdett egyre inkább valósnak tűnni.
Szex kell. A barátságukra komoly megpróbáltatás vár. Érzelmi hullámvasút elindítva.
Az egyezség mindent megváltoztat.
Karina Halle újabb romantikus könyve bebizonyítja, hogy a férfi-női barátságot csupán egy vékony hajszál választja el a szerelemtől.