kratas P értékelése

kratas P
Raine Miller: Meztelenül

Büntikönyvként kezdtem bele egy kihívás miatt és ha a mai gyógyulási folyamathoz nem olyan könyvre lett volna szükségem, amin nem kell gondolkodni, akkor most nagyon csalódott lennék. Így viszont jól szórakoztam, sikerült a röhejes oldalát megfogni és nem kiakadni rajta.
Amúgy egy nagy kalap sz.r, a történet és a szerkesztés színvonala egyezik, de legalább lehet kacagni a gépelési- és/vagy fordítási hibákon :)

Raine Miller: Meztelenül

Brynne Bennett, a Londoni Egyetem ösztöndíjas amerikai hallgatója jó kislány módjára éldegél Londonban. Próbálja rendbe tenni kisiklott életét, keményen tanul, részmunkaidőben pedig fotómodellkedik. Egy nap Ethan Blackstone, a sikeres angol üzletember megveszi a lány aktképét, és rögvest magának akarja Brynne-t – vágyait gátlástalanul a tudtára adja, nem ismeri azt a szót, „nem”. Domináns természete magával ragadja, foglyul ejti Brynne-t, holott ő még egyre múltjának démonai elől menekülne. Titokzatosság lappang a kapcsolatukban, és hatalmas rejtélyek bújnak meg a háttérben. Vajon megszabadíthatja-e Ethan a múltja terhétől Brynne-t? És hagyja-e Brynne, hogy ezt megtegye, mielőtt az újra felszínre törő múlt szelleme végleg elpusztítaná egy szép jövő esélyét?

„Ez a kép mindent megváltoztatott. Más ember lettem, ahogy ránéztem, és vissza se tudtam változni többé, főleg miután találkoztunk az utcán azon az éjjelen. Az egész világ megváltozott körülöttem egy fénykép miatt. Egy gyönyörű amerikai lány fényképe miatt.” – Ethan Blackstone