Magdi1017  értékelése

Magdi1017

Jaj, nekem!
Ez a sok világrengető szívfájdalom nekem már sok volt, főleg az elején. Cassie és Ethan kínja már nekem fájt,esküszöm. Lehet, hogy ha fiatalabb lennék, jobban tudtam volna azonosulni ezzel az egésszel, de sajnos hiába adtam meg az esélyt, nem lett jobb.
Az első rész nekem jobban tetszett, szerény véleményem szerint elég lett volna egy rész, fele ennyi nyomorúsággal.
Sajnálom, lehet, hogy majd egyszer jobban fog tetszeni, de nem mostanában.

Leisa Rayven: Megtört Júlia

CASSIE Taylor éveken át küzdött, hogy elfeledje ETHAN Holtot, élete legnagyobb szerelmét.
Mikor a fiú nem volt képes viszonozni a mély érzelmeket, és elhagyta őt, Cassie énjének egy darabja is együtt halt a szerelemmel. Legalábbis úgy hitte.
Most ő és Ethan főszereplőként lépnek a Broadway színpadára, Ethan pedig eltökélte, hogy visszaszerzi Cassie-t.
Azt állítja, megváltozott, és most már képes kimondani, amit évekkel ezelőtt még nem mert.
De Cassie tud-e újra hinni neki? Miben különböznének a mostani nagy szavak a régiektől?
Ethan tisztában van vele, hogy nem változtathatja meg a múltat, melyben annyi fájdalmat okozott, de a jövő érdekében még léphet: csupán meg kell győznie Cassie-t, hogy valóban összetartoznak.