Katara_Phoenix P értékelése

Katara_Phoenix P
Nalini Singh: Angyalháború

Csoda történt, Elena nem idegesített halálosan. Végre rájött,hogy az angyalok hierarchiájában hol van az ő helye, és főként arra, hogy korántsem legyőzhetetlen. A sorozat végére még az is elképzelhető, hogy kedvelni fogom?
Amit abszolút hiányoltam a könyvből,az Ashwini, még mindig ő a kedvencem a Céhből.
Örülök, hogy végre több minden kiderült a pici Harangvirágról. Fogalmam sincs mit látott abban a halandóban. Aki spoiler Aodhant szintén kezdem megkedvelni.
Az egyetlen problémám a könyvvel (amiért négy csillag lett a végére), hogy már kezdem unni Raphaelt és Elenát. Ez a negyedik könyv az ő főszereplésükkel, a kedvenceimről meg még csak morzsákat tudtam olvasni. :D
A borító ezzel a vörössel valami hihetetlenül gyönyörűséges.♥

Nalini Singh: Angyalháború

Az angyalok lezuhannak az égből, ismeretlen erő taszítja őket vesztükbe. A vámpírok megbetegszenek, halhatatlanságuk sem védi őket a képtelen kórtól.
A vámpírvadász Elena Deveraux és társa, Raphael arkangyal a várost tépázó pusztítás forrását keresik, hogy elejét vegyék az értelmetlen haláleseteknek, és felkészülhessenek egy ellenséges arkangyal most már bizonyosan közelgő támadására.