BlackWidow értékelése

BlackWidow
Brian Michael Bendis: A Bosszú Angyalai – Káosz

Annyival másabbak a filmek, mint a képregények. Mivel én inkább filmes rajongó vagyok, mint képregény, ezért ez nem nyerte el annyira a tetszésemet. Főleg ezek a kisebb eltérések, hogy Wandáék születésüktől szuper erővel rendelkeznek e vagy sem. Sorolhatnám.
Alapvetően szeretem a képregényeket és ez is tetszett. Kidolgozott és a karakterek is felismerhetőek.
Bár 1-2 történés eléggé pofon vágott spoiler.
A végén pedig mikor spoiler.

Brian Michael Bendis: A Bosszú Angyalai – Káosz

Vasember, Darázs, Sólyomszem, Amerika Kapitány, Amazon, Vízió és Skarlát Boszorkány az egyik oldalon!
A másikon Ultron és egy idegen invázió!
Dr. Strange, Higanyszál, Bestia, Sólyom, Energikon, Nick Fury, Pókember, Fenegyerek, a Fantasztikus Négyes, Póknő, Holdlovag, Fekete Párduc és a fél Marvel-univerzum mindennek a közepében!

A Bosszú Angyalai az egyik legrégebben alakult szuperhőscsapat. Tagjai állandóan cserélődnek. Megfordult körükben többet között Hulk, Pókember, Thor, Bestia, Herkules és még számtalan más hős is.
Ebben a könyvben az egyik legjelentősebb kalandjuk olvasható, mely mérföldkőnek tekinthető a csapat történetében, ugyanis e kaland után az Angyalok megmaradt tagjai szétszélednek, feloszlanak. Ezen esemény közvetetten vezet az Új Bosszúangyalok megalakulásához (melyben már Pókember és Rozsomák is helyet kapott).
Ez itt a Bosszú Angyalainak végső harca.