Deziréé értékelése

Deziréé
Leisa Rayven: Megtört Júlia

Ebben a részében sem csalódtam. Bár az első részén többet nevettem ez a történet is nagyon tetszett.
Az első rész után alig bírtam magammal, amíg el nem kezdtem ezt a részt is olvasni. Ezt a könyvet pár óra alatt elolvastam, annyira magával ragadott. Rég volt már ilyen, hogy egy könyv ennyire magába szippantott volna.
Nagyon tetszik az írónő stílusa.
Cassie igazi vagány csaj, nagyon szimpatikus.
Remélem a későbbiekben több mellékszereplőről fogok olvasni majd a további kötetekben.
Alig váom hogy a következő könyvet is elolvashassam.

Leisa Rayven: Megtört Júlia

CASSIE Taylor éveken át küzdött, hogy elfeledje ETHAN Holtot, élete legnagyobb szerelmét.
Mikor a fiú nem volt képes viszonozni a mély érzelmeket, és elhagyta őt, Cassie énjének egy darabja is együtt halt a szerelemmel. Legalábbis úgy hitte.
Most ő és Ethan főszereplőként lépnek a Broadway színpadára, Ethan pedig eltökélte, hogy visszaszerzi Cassie-t.
Azt állítja, megváltozott, és most már képes kimondani, amit évekkel ezelőtt még nem mert.
De Cassie tud-e újra hinni neki? Miben különböznének a mostani nagy szavak a régiektől?
Ethan tisztában van vele, hogy nem változtathatja meg a múltat, melyben annyi fájdalmat okozott, de a jövő érdekében még léphet: csupán meg kell győznie Cassie-t, hogy valóban összetartoznak.