Magdi1017 értékelése

Magdi1017
Tara Sivec: Életek és édességek

Nekem személy szerint az első rész nagyon tetszett, a sok fricska, beszólás, humor, egyebek miatt, de ez…. Annyira valószerűtlen, hogy egy társaságon belül ennyi szellemi toprongy legyen, de komolyan. Főleg Claire szülei,leginkább az anyja, Rachel. Lehet, hogy bennem van a hiba, de az a sok vedelés, legfőképpen a sok primitív megnyilvánulás nekem már sok volt. A trágárságról nem is beszélve, mert amúgy nem vagyok prűd, de ez már nekem megfeküdte a gyomromat.
Claire a sok bizonytalanság miatt néhol már idegesítő volt, Carter meg olyan kis fatökű.
A kis Gavin volt ismét a könyv csúcspontja.
Persze, azért voltak benne jó poénok, de attól függetlenül most nem vagyok úgy elájulva, mint az előző résztől.

Tara Sivec: Életek és édességek

Carter, Claire és a banda visszatér, és készen állnak, hogy elkezdjék közös életüket. De vajon tényleg készen állnak?
Túl egy pokoli leánybúcsún, pornófüggőségen, zsemle-baseballon és egy elrontott lánykérésen, túl azon, hogy rájönnek, mindkettőjük családja csupa sültbolondból áll, Carter és Claire végül elkezdi megkérdőjelezni a köztük lévő kötelék erősségét.
Vajon a barátaik csak tovább rontják a helyzetet kellemetlen megjegyzéseikkel és kotnyeleskedésükkel, vagy meggyőzik a párt, hogy a „boldogan éltek, míg meg nem haltak” néha tényleg kezdődhet sörponggal is?