Zsófia_Unger értékelése

Zsófia_Unger
Becca Prior: A tanítvány 4.

Nem találok szavakat, mennyire magával ragadott és érzelmileg feltöltött ez a fantasztikus lebilincselő könyvsorozat. Voltak hullámvölgyek, mikor együtt szenvedtem a szereplőkkel és aztán repesett a szívem, mikor végül jó irányba terelődtek az események. Annyira beszippantott ez a különleges történet, hogy másfél hét alatt elolvastam mind a 4 kötetet! Most pedig, hogy vége, késztetést érzek, hogy előlről kezdjem és minden apró részletet a szívembe véssek. Köszönöm ezt a csodás érzést Becca! Kívánom, hogy még sok ezer könyvet írj és maradj mindig ilyen egyedi és utánozhatatlan!

Becca Prior: A tanítvány 4.

Az ellentétek vonzzák egymást.
De vajon a szürke hétköznapok harcaiban is tud-e vállvetve küzdeni két teljesen különböző ember?
Képesek-e legyőzni a múlt árnyait és saját kétségeiket?
A társadalmi elvárások és a mindennapi csaták sűrűjében kitart-e egymás mellett két fiatal, akiknek meg kell vívniuk a belső démonjaikkal is?
Vajon képesek-e kompromisszumot kötni, hogy olyannak szerethessék a másikat, amilyennek megismerték, vagy ők is abba a hibába esnek, mint oly sokan:
Pont azt változtatják meg egymásban, ami olthatatlan lángra lobbantotta őket.
Lewis és Harry története a végéhez közeledik, de még vár rájuk a legnagyobb harc, amit önmagukkal kell megvívniuk.

A nagy sikerű sorozat befejező kötete is tartogat még meglepetéseket!