DarkDerina értékelése

DarkDerina

Katja Kessler: Kismamák könyve Várandósság, szülés és a szülést követő hónapok

Nagyon szemléletes, minden apróságra kitérő, alapos kiadvány! Külön tetszett, hogy belevitték a fordítók a magyar vonatkozásokat, segítséget nyújtva. Örülök, hogy megszereztem és olvashattam a várandósságom alatt és után, mert annyira jól leír mindent és valós dolgokat boncolgat, jelenít meg, hogy nagy segítség volt ez alatt az időszak alatt! Nem volt benne felesleges sallang és érthető nyelven írta az információkat! Így úgy éreztem nem vagyok annyira magamra hagyva a tüneteimmel és érzéseimmel :) Bátran ajánlom a babát váróknak!

Katja Kessler: Kismamák könyve

Rosszullétekkel és éhségrohamokkal köszöntenek rád a reggelek, és megdöbbenve szembesülsz a ténnyel: „Segítség, anya leszek!” Mi mindenre is kell mostantól gondolnod? Könyvünkben számos információt, tippet és tanácsot találsz a témában. Szabad-e sportolnod? Magas sarkú cipőben járnod? És a hajadat festetned? Mekkora lesz a pocakod három nappal a szülés előtt? És milyen lesz, amikor először meglátod a kisbabádat? Mi történik a szülés után? Mi az a „baby-blues” és a tejbelövellés? Hogyhogy az eddigi A-s melltartód helyett hirtelen C-sre van szükséged? És mindenekelőtt: hogyhogy még mindig terhesnek nézel ki? Számtalan kérdés… Könyvünkben mindre megtalálod a választ. Különleges útmutató, amely a szülés előtti és szülés utáni tíz hónapban kísér végig.