diamondfox P értékelése

diamondfox P
Claudia Gray: Stargazer – Nézz az égre!

Megint le kell vonnom egy csillagot, ez itt főként a legvége miatt. Istenem, de rossz volt!
Na, de sorban: Raquelnél nem erre a háttérre számítottam, teljesen ledöbbentem, amikor először olvastam és így… wtf?
Aztán vicces volt, ahogy csak úgy Bianca ölébe pottyant a megoldás az emberdiákokkal kapcsolatosan :D Vic 4 president!
És egyre jobban hajlok afelé, hogy sokkal jobb lenne Balthazarral Bianca. Lucas még mindig egy arrogáns pöcs és csak idegesít mindkettő, és azt hiszik, hogy csak nekik lehet igazuk.
A legmeglepőbb moment az igazgatónő esetében történt a végén, igazi badass volt! Szóval keresem a folytatást, remélem nem lesz annyira fárasztó ennek a zárásának az alapján.

NÉZZ AZ ÉGRE!
"Visszafojtott lélegzettel figyeltem, ahogy a fagy felkúszik a szoba ablakára és elhomályosítja az éjszakai égboltot odakint, kizárja a holdfényt, de valahogy mégis láttam. A fagy az ablakon minden irányban terjedni kezdett, de nem véletlenszerűen.
Egy kísérteties alakzat kezdett kirajzolódni a jégvirágokból. Egy arc.
Sötét, dühös szeme mintha engem nézett volna.
A legrészletesebb kép volt, amit valaha láttam.
Aztán szíven döfött a felismerés: a fagyember pillantása egyenesen a szemembe fúródott.
Volt idő, hogy nem hittem a kísértetekben."

Az Evernight időtlen falai között mindenkinek van rejtegetnivalója. Különösen alakul Bianca és Lucas titkos viszonya. A lány furcsa alkut köt Balthazarral, akit a múltja kísért. De minden veszni látszik, amikor az akadémiára gonosz erők támadnak. Mindennek legmélyén pedig egy borzongató rejtély lappang: Bianca születésének titka.

Ha mindenütt titkokba ütközöl…
Ha már senkiben sem bízhatsz…
Ha a csillagok az egyedüli barátaid…
Ha félsz, hogy elvéted az utad…
NÉZZ AZ ÉGRE!

Olvass ki múltat és jövőt!