B_Vivien_Kitti P értékelése

B_Vivien_Kitti P
Bella Andre: Menekülés a szerelemtől

Össze-vissza haladok ezzel a sorozattal, de igazából nem zavar az esetleges Spoiler veszély.
A történetek sajnos nagyon hasonlóak :(
a nők és a férfiak jelleme, viselkedése egy mintára készültek. Nehezen tudom megkülönböztetni a szereplőket.
Nem is nagyon emlékszem a már olvasott testvérekre :(
Ha kiderülne a sorozat végén, hogy végig kettő tudathasadásos ember szerelmi életéről, és a személyeik megismerkedéséről olvashattunk egész végig, akkor leesne az állam és tetszene is XD
De így… szerény 3 csillag. Talán…

Csak egy éjszaka

Marcus Sullivan mindig felelősségteljes fivér volt, apjuk halála után gondoskodott hét testvéréről. Ám amikor az általa tökéletesen megtervezett jövő hazugságnak bizonyul, Marcusnak egyetlen meggondolatlan éjszaka elég hozzá, hogy megszabaduljon az egésztől.

Nicola Harding, a popénekesnő, akit az egész világ csak Nico néven ismer, igazi szexbálvány. De ez hazugság. Miután csúnyán elárulták, senkit nem enged közel magához, nehogy megtudják, ki ő valójában… vagy megint megsebezzék. Különösen azt a fantasztikus idegent a bárban nem engedi a közelébe…

Nicola és Marcus megegyezik benne, hogy csak egy éjszakát töltenek el egymással. Ám ehelyett szorosabb kapcsolatba kerülnek, mint bármelyikük el tudta volna képzelni…

Bella André az erotikus romantikus családregények műfajának nagysikerű írónője, a New York Times bestseller szerzője. Érzékenyen megírt történeteit már több mint tíz országban olvashatják rajongói. A Sullivan család-sorozatban megismerhetjük a testvérek, a hat fiú és az ikerlányok izgalmas szerelmi életét.