anesz P értékelése

anesz P
Patrick Carman: Sötét erők

Itt sem unatkoztam egy percet sem! Az író nagyon jól szemléltette szerintem Oroszországot, az ottani rejtélyeket, a mentalitást. Szinte kedvet kaptam egy orosz úthoz. Mondjuk ehhez nem ártana nekem is egy ilyen gazdag Arany Visa kártya! :-) Nellie-t kicsit hiányoltam a történetből, de annyira feszes volt a tempó, hogy nem értünk rá meditálni. A Raszputyin és a Romanov szál nagyon érdekes volt ( már önmagában is érdekes ez a történelmi helyzet), jól beleillettek az eseményekbe. A borostyán szoba pedig! :-))

Patrick Carman: Sötét erők

A tizennégy éves Amy Cahillt és öccsét a távoli Oroszországba csalja a titokzatos NRR távirata. Messzire az egyetlen személytől, akiben megbízhatnak.
Ezzel kezdetét veszi a hajsza a nácik által elrabolt kincsért, mely során fellebben a fátyol az orosz cári család meggyilkolásának titkairól. Az oroszországi kincsvadászat a Lucianek által állított csapdának tűnik, de a csalinak nem tudnak ellenállni…
Vajon mekkora kockázatot vállal Amy és Dan azért, hogy rájöjjenek, mi történt valójában szüleik halálának éjszakáján?