Nikolett0907 P értékelése

Nikolett0907 P
Sarah Dessen: Along for the Ride – Álom két keréken

„‒ Minden sérülés számít ‒ ismételte Adam megint. ‒ De a lényeg, hogy nem az határoz meg, hányszor esel le, hanem hogy hányszor szállsz vissza a biciklire.”

Megmondom őszintén, ez a én könyvem, mégis, a húgom polcáról emeltem le. o.O
Úgy érzem sürgősen elfogok vele erről beszélgetni. :D

A történet nem volt újdonság számomra, már egyszer olvastam és anno is és most is nagyon szerettem.

Sarah Dessen könyvei mindig olyan keserédes érzést hagynak bennem.
Keserűt, mert nagy igazságokat tartalmaznak a művei és édeset, mert a történetek és karakterek mind szerethetőek.

Ez a kötet is hozta a megszokott formát, pont annyira volt élvezetes, amennyire megkedveltem a főhősnőt.

Szerintem ennek a kötetnek nincs korosztályhoz köthető olvasótábora.
Ugyan úgy élvezhető tiniként, mint idősebb felnőttként is.
Sok tanulsággal és egy nagyon szerethető karakter listával összeállított történet.
Nagyon szerettem olvassátok ,megéri! ♥

Sarah Dessen: Along for the Ride – Álom két keréken

Mióta a szülei elváltak, Auden képtelen aludni. Olyan rutint alakított ki, aminek a segítségével átvészeli az éjszakákat. De amikor úgy dönt, hogy a nyarat a tengerparton tölti apjával és új családjával, megpróbál felhagyni régi életmódjával.

A nyaralás több kihívást tartogat a számára, mint képzelte. Nemcsak apja új családjába kell beilleszkednie, de a környékbeli pletykás lányokkal is meg kell találnia a közös hangot. És ott van még Eli is, aki szintén álmatlanságtól szenved, és aki állandó éjszakai partnere lesz. A hosszúra nyúlt nyáréjszakákon szinte bármi megtörténhet…

„Dessen legújabb könyvében a barátság legmélyebb rétegeit járja körül. Egy nyári történet az önfelfedezésről.” – The Horn Book

„Az eddig megjelent össze Sarah Dessen-könyvet elolvastam. Annyira izgatott lettem, amikor megtudtam, hogy hamarosan az Álom két kerékent is kiadják, hogy bejelöltem a megjelenés dátumát a naptáramban. Megérte rá várni? Abszolút.” – Jennifer Wardrip