Tímea_Szabadosné_Balogh értékelése

Tímea_Szabadosné_Balogh
Becca Prior: A tanítvány 4.

Becca Prior: A tanítvány sorozat befejező részét olvasva úgy éreztem, hogy ezt a könyvet értékelnem kell.Mind a négy kötetet olvasva a végére ért be igazán .Végig követhetjük a szereplők jellem fejlődését, bizonyos élethelyzetekre, hogy reagálnak.Végig gombóccal a torkomban olvastam és bizony néha elsírtam magam mert fájt így látnom a két fiút. Becca jól leírta a fiatalon szülővé válás buktatóit,a család és a barátok fontosságát.Úgy ahogy Bóróka is leírta én is féltem, hogy Harryt beszippantja az egyetemi lét.Új barátok, új környezet a mindenhol megfelelni akarás.Néha mérges voltam rá, de ugyanúgy Loura is.A konoksága néha az őrületbe kergetett, de ezzel együtt imádtam,ahogy kiállt a kislányért .A kapcsolatuk törését események sorozata, ki nem mondott szavak okozták szerintem.Szívesen kezébe adnám jó néhány hetero párnak is a könyvet, lenne mit tanulni belőle.Az igaz barátok jelesre vizsgáztak csak úgy mint Grace nagyi aki mindig is a szívem csücske, persze Nasir és Tori is.Az erotikus jelenetek nagyon jók.Az egész könyv egy érzelmi hullámvasút és ettől jó egy könyv..Kevesen tudják ezt elérni de neked Becca sikerült.Remélem a következő generáció sokkal elfogadóbb lesz a LMBT-vel szemben úgy ahogy te leírtad.Ezért nekünk is tennünk kell szülőknek, hogy mit tanítunk a gyerekeinknek, mert a példa mi vagyunk.Köszönöm hatalmas élmény volt.

Becca Prior: A tanítvány 4.

Az ellentétek vonzzák egymást.
De vajon a szürke hétköznapok harcaiban is tud-e vállvetve küzdeni két teljesen különböző ember?
Képesek-e legyőzni a múlt árnyait és saját kétségeiket?
A társadalmi elvárások és a mindennapi csaták sűrűjében kitart-e egymás mellett két fiatal, akiknek meg kell vívniuk a belső démonjaikkal is?
Vajon képesek-e kompromisszumot kötni, hogy olyannak szerethessék a másikat, amilyennek megismerték, vagy ők is abba a hibába esnek, mint oly sokan:
Pont azt változtatják meg egymásban, ami olthatatlan lángra lobbantotta őket.
Lewis és Harry története a végéhez közeledik, de még vár rájuk a legnagyobb harc, amit önmagukkal kell megvívniuk.

A nagy sikerű sorozat befejező kötete is tartogat még meglepetéseket!