vIVIv értékelése

vIVIv
J. L. Armentrout: Shadows – Árnyak

Teljesen gondban vagyok…eddig team Daemon, de most elbizonytalanodtam :D Dawson is annyira awwwwwwww :D Mindkettőt akarom *-*♥
Annyira jó volt megtudni, hogyan is ismerkedett össze Dawson és Bethany :) Tetszett, hogy a lány elfogadta a fiút teljesen, mint luxen és mint ember. A könyv vége még így is, hogy tudom mi lesz velük később szomorú volt :(
Daemon pedig…ő okosabb lesz nem fog beleszeretni egy emberbe..khmmm khmmmm na ne mondd :D

J. L. Armentrout: Shadows – Árnyak

Dawson Black mindenre számított, csak Bethany Williamsre nem. Egy luxen, vagyis egy földre szállt idegen számára a földi lányok, nos…, érdekesek. De mivel a luxeneknek titokban kell tartaniuk valódi kilétüket, őrültség lenne beleszeretni az egyikbe.
Veszedelmes. Kísértő. Tilos..
Bethany nem tagadhatja le a közte és Dawson közt azonnal létrejött kapcsolatot. És bár nincs szüksége a szerelem bonyodalmaira, mégsem tud távol maradni tőle. Valahányszor összenéznek, Bethany beleszédül.
Elbűvölte. Vonzza. Szereti.
Dawson titka megváltoztatja Bethany életét… és veszélybe is sodorja a lányt. De még Dawson sem tehet kockára mindent egyetlen emberlányért. A sors azonban elkerülhetetlen… akárcsak a szerelem.