Laura_Bakos értékelése

Laura_Bakos
Ella Steel: Sors-Döntő

Az eleje nem fogott meg annyira, ezért a félcsillag levonás, de a közepétől egészen a végéig faltam a lapokat. Onnét indult csak be igazán a történet.
Evan Keller, őt bizony bevettem az álompasis háremembe.
Már az elejétől kezdve szimpatikus volt számomra.
Idézetekért kattints ide --> https://krvilagakonyvek.blogspot.hu/2017/10/ella-steel-…
A bővebb ajánlásért pedig ide —> https://krvilagakonyvek.blogspot.hu/2017/11/ella-steel-…

Ella Steel: Sors-Döntő

Evan Keller egy feltörekvő rockbanda tagja, akinek meghiúsulni látszanak az álmai.
A teher, ami a vállát nyomja már túl sok neki. Segítséget kell kérnie, de ezt nem teheti meg nyíltan, mert az csak tovább rontana a helyzeten. Vajon megtalálja a megfelelő embert?
Haley Benett egy elszánt, makacs, fiatal nő, aki bizonyítani akarja leendő hivatása iránti elkötelezettségét.
Egy hétköznapi történet, egy nem hétköznapi szerelemről. Egy kapcsolat, ami már az első személyes találkozó előtt elmélyül.
Két szív és egy nagy szerelem.
Vajon az egymás iránt érzett szerelmük elég erős ahhoz, hogy legyőzze az élet által eléjük sodort akadályokat? Megismerhetjük félelmeiket, küzdelmüket, kitartásukat és egymásba vetett bizalmukat.
Ebben a történetben bármi megtörténhet, hisz a sorsunkról mi magunk döntünk.