K_D_Niki I értékelése

K_D_Niki I
Renáta W. Müller: TestVÉR 1

Először csak pár idézetet olvastam a könyvből az egyik csoportban, ami azonnal megfogott. Bevallom csak emiatt vettem meg, de egyáltalán nem bántam meg, mert nagyon tetszett!
Az erotikus szál ízlésesen, szépen volt megírva, a karakterek is nagyon szimpatikusak voltak.
River bármennyire is szexi volt, nekem egyáltalán nem jött be, mint álompasi.
Hannah egy nagyon jól megformált, magabiztos, lelkiismeretes nőnek ismertem meg aki először gondolkodott, és csak utána cselekedett.
Jamie <3 volt az, akit a legjobban szerettem a történetben, mindvégig neki szurkoltam Hannával/Honey-val kapcsolatban.
Aki szereti a szépen megírt romantikus történeteket azoknak bátran ajánlom a könyvet :) nem fog csalódni!
Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra… megyek is olvasni ;) :)))
Köszönöm az írónőnek, hogy olvashattam ezt a csodálatos művet!

Renáta W. Müller: TestVÉR 1

„Egyszer olvastam egy idézetet: A sors gondoskodik róla, hogy ki lépjen az életedbe, te pedig eldöntheted, hogy ki maradjon… Baromság! Én határozottan úgy érzem, hogy velem a végzet gonosz játékot űz, gyerekkorom óta. Amikor a Hailey ikrek berobbantak az életembe, fenekestül felforgatták azt, az egekbe emeltek, hogy aztán a szakadék legmélyére taszítsanak. River imádnivaló, szexi antropológus, született sármőr, míg Jamie, aspergeres komputerzseni, közösségbe beilleszkedni képtelen különc. Nincs még két annyira különböző ember, mint ez a két férfi, mégis ők a végzetem. A mámor és a reményvesztettség, a boldogság és bánat forrásai egyben.
Hannah Logan vagyok. A lány, aki kétszer szeretett életében, és aki egy feloldhatatlannak látszó dilemma előtt áll.”

A ’TestVÉR’ modern, szenvedélyes, erotikával fűtött regény, Renáta W. Müller harmadik könyve.