Nymeria96 értékelése

Nymeria96

Még mindig az egyik kedvenc sorozatom. <3
Hiába volt újraolvasás, végig úgy izgultam a szereplőkért, szurkoltam nekik, mintha most olvastam volna először.
Az Opposition tökéletes lezárása volt a sorozatnak; ígéretesen indult és az utolsó oldalakig izgalmas maradt, de szerintem az Origin kicsit akciódúsabb volt.
Nagyon a szívemhez nőttek a fő- és mellékszereplők is, mindannyiuknak van valami szerethető tulajdonsága. Katy és Daemon is jelentős változáson ment keresztül ez alatt az öt rész alatt.
Egyébként most már tényleg el kell olvasnom Hunter és Serena történetét is. :D
Az epilógus hihetetlenül bájos lett, jó volt arról olvasni, hogyan alakult a szereplők élete. Bár Lucot eléggé sajnálom. :(

J. L. Armentrout: Opposition – Ellenállás

Katy tudja, hogy a luxenek érkezésének éjszakáján a világ megváltozott. Nem hiszi, hogy Daemon örömmel fogadja a saját fajtáját, hiszen a luxenek azzal fenyegetőznek, hogy minden embert és hibridet kiirtanak a Földön. Azonban a jó és rossz közötti választóvonal elmosódott, a szerelem pedig könnyen a végzetévé – mindannyiuk végzetévé – válhat.

Daemon mindent megtesz, hogy megmentse, akit szeret – akkor is, ha ez egyenlő az árulással.

Egy valószerűtlen ellenséggel kell társulniuk, hogy esélyük legyen túlélni az inváziót. Azonban amikor már lehetetlen eldönteni, ki van mellettük és ki ellenük, a világ összeomlik körülöttük.
Talán fel kell áldozniuk mindent, a legdrágább kincsüket is, hogy a barátaik és az emberiség fennmaradását biztosíthassák…

„Úgy tűnik, minden könyv, amit Jennifer ír, egyre több és több rajongót hoz számára.” – Huffington Post – Valerie Tejeda

„A történet egyszerűen hihetetlen és fordulatos! Akárhányszor arra számítottam, hogy na ez lesz a csúcspont, a katarzis, Jen mindig tudott még nagyobbat ütni. Egyszerűen elképesztő mennyiségű akció, dráma, fordulat és érzelem van ebben a könyvben! A legtöbb esetben egy egész sorozatra nem jut ennyi, mint itt egyetlen regénybe.” – Caladril, moly.hu