Kinga_Abigel_Szabo értékelése

Kinga_Abigel_Szabo
Sukitore – Hogy történhetett

Ez a könyv, igen közel áll a szívemhez <3 , mert első dedikált könyvem, amely nagy kincs egy könyvmoly polcán. Egy erotikus kalandregény. A történet, már az elején belecsap a levesbe, úgymond forró jelenetekkel indít, majd az érdekes, kiszámíthatatlan fordulatokkal annyira lekötötte a figyelmem, hogy egy nap alatt kivégeztem. Úgy voltam vele, na még egy oldal és megyek házi munkát végezni, ó ezt még elolvasom, … és aztán vége lett. Pár nap múlva ismét kézbe vettem és újraolvastam, ezúttal lassabban, ami igazán élvezetes volt. Tudni kell, hogy ez két szemszögből íródott, így olvasáskor mindkét főszereplő gondolatait megismerhetjük, amely szerintem ebben a történetben különösen jó dolog, mert egy adott pillanatban a két szereplő külön utakon kényszerül járni, és ily módon semmi sem marad rejtve az olvasó előtt. A könyv vége pedig, ahogy már megszoktuk Halasi Miklóstól, igazán meglepő, és furfangos. Köszönöm az élményt.

Sukitore – Hogy történhetett

Szex, kaland, baleset – mi más kellene egy igazán romantikus, szenvedélyes és pörgős regényhez? Laura és Bence egymásra találnak pár évvel diplomaosztás után, de azokra a szédületes eseményekre egyikük sem volt felkészülve, ami rájuk vár a dzsungel mélyén. Képesek lesznek felvenni a harcot a rejtőző veszéllyel? Amikor csak egymásra számíthatnak, rájönnek, hogy senki és semmi nem az, aminek látszik! Ismerd meg a Sukitore párosan írt, erotikus történetének dupla élményét!