Gáborné_Turán_Gabriella_Réka értékelése

Gáborné_Turán_Gabriella_Réka>!
Claire Kenneth: Éjszaka Kairóban

Nem gondoltam volna hogy valaha el fogom olvasni. Anyum unszolására belevágtam és hát nem bántam meg. 4 nap alatt ki is olvastam. Végre egy olyan romantikus történet amiben nincsenek erotikus leírások és mégis gyönyörű. Fordulatos, izgalmas és felkavaró. Volt hogy sírtam, volt hogy nevettem. Tökéletes könnyed olvasmány ha az ember egy kis kikapcsolódásra vágyik.

Claire Kenneth: Éjszaka Kairóban

Az Éjszaka Kairóban az elmúlt évtizedekben sem vesztett varázsából, romantikájából, izgalmas, fordulatos meseszövése változatlan élményt jelent. Hősnője Anna, a szép magyar asszony, gazdag svéd férjével érkezik Egyiptomba. 1939-ben itt állomásozik az angol Gold Stream Gárda, s George Dowery, a délceg gárdakapitány beleszeret Annába. A többi szereplő: Barbara, a szeretőit váltogató angol ezredesné, Mirjam, a félvér lány, Zilahy Zoltán, a fiatal magyar orvos és társaik… sorsukat a második világháború kitörése dönti el. A nemzetközi légkörben még zajlik a fényűző élet, Faruk király nyári palotájában garden party van, de Ras el Tinben az angol flotta már bevetésre kész, és McCornik ezredes még nem is sejti, hogy barátnője, Lili Lane – nemcsak énekesnő… Az Éjszaka Kairóban lebilincselő regény, és egyben érdekes kordokumentum is.