K_A_Hikari P értékelése

K_A_Hikari P
Gena Showalter: Éjsötét csók

"– Nem találsz vonzónak, virágszálam?
Lucien szeme sarkában megrándult egy izom.
– Nem ez a nevem.
– Jól van. Akkor nem találsz vonzónak, cukorfalat?"

Kicsit nehezebben es lassabban haladtam ezzel, mint az előző kötettel, bár ezért a magánjellegű időhiány okolható.
Tetszett, és több pozitivumot tudok mondani, mint negativat, de azert az elsőt nem übereli, legalább is nálam biztosan nem.
Egy olvasást érdemel én se bántam meg és talán valamikor kezembe kerül a folytatás is.

EMBERFELETTI hatalom
HALHATATLAN szenvedély

Az Alvilág Urai bukott harcosok, akikre Pandóra szelencéje hozott romlást évezredekkel ezelőtt. Bűnükért a földre száműzték őket, míg testüket halálos démonok szállták meg. A harcosok vezérét egy csábító kisisten, Anja akarja megszerezni magának, ezért láthatatlanul követi a halál démonától megszállt férfit. Anja a Mindenek Kulcsának őre, akit a főisten parancsára Luciennek kell meggyilkolnia… de vajon a szenvedély legyőzheti-e a kötelességet?
Az Alvilág Urai megtudják, hogy egy ősi templomban őrzik Pandóra szelencéjét. Eszeveszett hajsza kezdődik, hiszen ha a Vadászok bukkannak előbb a szelence nyomára, annak segítségével elpusztíthatják Lucient és társait…

Gena Showalter a paranormális-romantikus irodalom új csillaga. Világszerte népszerű sorozataiban démoni vágyakkal és emberfeletti hatalommal rendelkező férfiak és az őket csábító nők szerelmét írja meg, szenzációs sikerrel.