Krisztina_Szántó értékelése

Krisztina_Szántó
Sukitore – Bosszú az éjszakában

Ha egy szoval kellene leirnom ezt a konyvet,akkor az a szo ,a szorakoztato lenne. Elejetol a vegei egy nagyon olvshato tortenetet kaptam,fantasztikusan megfogalmazva. Nem tudom hogy csinalja az iro paros,de annyira erezni rajtuk az osszhangot,es ez nagyon jot tesz a tortenetnek,ami alapbol nagyon jo. Adott egy holgy,Anasztazia,aki bosszut eskuszik novere halalaert felelos meltosagos uron. Persze a bosszut nem is olyan konnyu veghezvinni,ha egyre kozelebb kerul a szemelyhez ,akin busszut kellene allni. :) Termeszetesen ez a tortenet sem maradhat csavar nelkul. Es a bosszu? Na ,az mar bizony szerelem :) Nagyon szerettem Anasztazia es Elek parosat. Izgalmas,humoros es a vegen csupa csupa erzelem. Ajanlom mindenkinek,aki par orara szeretne kikapcsolodni es szorakozni.

Sukitore – Bosszú az éjszakában

Az 1930-as években játszódó erotikus történetben egy titokzatos nő tartja különös félelemben a Méltóságos urat. A legváratlanabb időben és helyeken bukkan fel, hogy megalázza azt a férfit, aki oly sok fájdalmat okozott a családjának. Célja, hogy tönkretegye a fiatal úr becsületét, méltóságát. Vajon meddig hagyhatja ezt az ifjú birtokos és megkapja a végső büntetését?
Az ebook elérhető a Google Play Könyvek között.