Krisztina_Szántó értékelése

Krisztina_Szántó
Sukitore – Hogy történhetett

Nem tudom mivel kezdjem az ertekelesem. Talan az elejen :) A mufajjal csak most ismerkedem,mert eddig sajnos nem hallottam rola. Ez a masodik tortenet,amit ebben a stilusban olvasok, es biztos vagyok benne,hogy nem az utolso. :) A stilusrol annyit kell tudni,hogy ketto vagy tobb iro irja. Ez azert is erdekes,mert itt a noi szemszoget valoban no irja,mig a ferfit, ferfi iro. Mondhatnam ugy is,hogy mindket nem fejeben,erzeseiben olvasunk,es ez nagyon jo. Akkor most jojjon maga a konyv. :) Egy romantikus tortenetnek indulo kalandregeny. A sztori, a szereplok nagyon jol ki lettek talalva. Szinte sodort magaval az esemeny. Az irok egy percre sem hagytak izgalmak nelkul. Porgos es egy percre sem hagyja unatkozni az olvasot. Diohejban. Egy szerelmes par ,repulo balesetet szenved ,es egy altaluk lakatlannak hitt szigeten kotnek ki,ahol nem csak az elelemhez jutas lesz a legnagyobb problemajuk. Ugyanis elokerulnek a benszulottek es megkezdodik a kaland a szigeten. De a legnagyobb csattano a vegen varja az olvasot. :) Es milyen csattano…..!!! Imadtam minden sorat. Az iroknak csak gratulalni tudok!! Csak egy dolgot sajnalok,hogy rovid volt a konyv. Meg olvastam volna tovabb a kalandokat. :)

Sukitore – Hogy történhetett

Szex, kaland, baleset – mi más kellene egy igazán romantikus, szenvedélyes és pörgős regényhez? Laura és Bence egymásra találnak pár évvel diplomaosztás után, de azokra a szédületes eseményekre egyikük sem volt felkészülve, ami rájuk vár a dzsungel mélyén. Képesek lesznek felvenni a harcot a rejtőző veszéllyel? Amikor csak egymásra számíthatnak, rájönnek, hogy senki és semmi nem az, aminek látszik! Ismerd meg a Sukitore párosan írt, erotikus történetének dupla élményét!