kiruu P értékelése

kiruu P
Joss Stirling: Summer

Joss Stirling: Summer Kezdődjön a vadászat!

Vegyes érzelmeim vannak. Még nem sikerült tisztáznom magamban mindent.
A könyv vége elég érdekesre és meglepőre, illetve túl mesésre sikerült. Picit erősnek és túlzónak éreztem ezt a minden gonoszt legyőzünk dolgot. Annyira 100%-osan happy end lett, hogy a legnegatívabb szál is megoldódott a könyv végére. Márcos volt.
Hal-lal nem vagyok teljesen kibékülve, és igazából, sok mindent nem tudtunk meg róla. A fő szál nem a szerelmi történet volt. Summer is csak ugyanazokon a dolgokon lovagolt, semmi extra. Nem a legrosszabb, de közel sem a legjobb rész. És én méltó lezárásnak sem éreztem. Valamit hiányoltam.

Joss Stirling: Summer

Túlélhet-e a szerelem titkok és hazugságok közt?
Summer életére szörnyű árnyék borul. Elszívja az erejét, irányítja a tetteit, és azzal fenyeget, hogy a jövőjét is tönkreteszi.
Egy kockázatos küldetés ideiglenes szabadulással kecsegtet.
Summernek a telepatikus képessége segítségével kell megtalálnia a célpontot, és kiderítenie az igazságot.
Hal Robinson katona. Semmi sem téríti el a céljától. Győztes típus. Ám amikor összetalálkozik Summerrel, életének eddigi fontossági sorrendje lassan megváltozik.
Bízniuk kell egymásban, ha meg akarják védeni a savantok közösségét. De vajon a saját titkaik nem állnak-e a boldogulásuk útjába?
A Lélektársak-sorozat ezzel a kötettel lett teljes.