rafaelo0824 értékelése

rafaelo0824
Joss Stirling: Summer

Joss Stirling: Summer Kezdődjön a vadászat!

Szeretem ezt a sorozatot, bár ez a rész most nem lett kedvenc, mégpedig azért, mert iszonyatosan gyerekes lett. A harcjelenet egészen nevetségesnek hangzott ezzel a júj, nehogy megöljünk valakit mert nem etikus dologgal. Ott eléggé csalódtam a könyvben. Az eleje nagyon tetszett, Summer családi helyzete, és végül utazgatás Afganisztánban meg ide-oda, és még Hal sem volt egy nagyon kellemetlen szereplő, nem is beszélve az összes felbukkanó Benedictről. Ha esetleg lesz még kötet, remélem, hogy komolyabb lesz az akció rész is.

Joss Stirling: Summer

Túlélhet-e a szerelem titkok és hazugságok közt?
Summer életére szörnyű árnyék borul. Elszívja az erejét, irányítja a tetteit, és azzal fenyeget, hogy a jövőjét is tönkreteszi.
Egy kockázatos küldetés ideiglenes szabadulással kecsegtet.
Summernek a telepatikus képessége segítségével kell megtalálnia a célpontot, és kiderítenie az igazságot.
Hal Robinson katona. Semmi sem téríti el a céljától. Győztes típus. Ám amikor összetalálkozik Summerrel, életének eddigi fontossági sorrendje lassan megváltozik.
Bízniuk kell egymásban, ha meg akarják védeni a savantok közösségét. De vajon a saját titkaik nem állnak-e a boldogulásuk útjába?
A Lélektársak-sorozat ezzel a kötettel lett teljes.