Mrs_Curran_Lennart P értékelése

Mrs_Curran_Lennart P
Penelope Ward: Stepbrother Dearest – Legdrágább mostohabátyám

Nem akarom bő lére ereszteni az értékelésemet, hiszen már sokan, sokféle képpen dícsérték a könyvet. A két rész, amiből a történet áll, úgy érzem, a múlt sokkal jobban ki lett dolgozva. A későbbiekben inkább a fiú szemszög gyarapította az oldalak számát, pedig történhetett volna még egysmás. Ez az a tipikus mesébe illő tiniszerelem, amikor a felek nem bírnak lemondani egymásról, na igen ezért olvasunk ilyeneket. Hepienddel végződő tuti románc unikornis kedvelőknek. :))

Nem kellene akarnod őt.

Amikor a mostohabátyám, Elec a gimi utolsó évében hozzánk költözött, nem voltam felkészülve arra, hogy mekkora szemét.
Utáltam, hogy bunkón viselkedik velem csak azért, mert nem akar ott lenni.
Utáltam, hogy lányokat hoz haza a suliból és visz fel a szobájába.
De amit a legjobban utáltam, az az volt, ahogy a testem akaratom ellenére reagált rá.
Először azt hittem, csupán kőkemény, tetovált izmai és markáns arca lehet vonzó benne. De a dolgok új irányt vettek köztünk, mígnem egy éjjel minden fenekestül felfordult.
Aztán épp olyan gyorsan, ahogy betoppant az életembe, már vissza is ment Kaliforniába.
Évek teltek el, mire újra láttam Elec-et.
Amikor a tragédia lesújtott a családunkra, újra szembe kellett néznem vele.
És szent ég, a kamasz, akiért egykor megőrültem, most férfivá érett, aki egyenesen az eszemet vette!
Volt egy olyan érzésem, hogy megint darabokra törik majd a szívem.

Perzselő vágy és nyers erő. Láss a mélyére!