Mariann_Czenema P értékelése

Mariann_Czenema P
Sarah Andersen: Puha boldog puffancs

Kétszer olvastam el, szinte egy ültő helyben ;-)
Őszintén szólva azért nem adtam öt csillagot, mert nem tudom mihez hasonlítani – könyvnek kevés, képregényhez képest túl epizodikus. Kicsit olyan állatorvosi ló, mindenből valami van benne.
Nekem a témája se koherens, néhol nagyon szórakoztató, máshol keserédes problémákról beszél. (Kevesebb téma talán jobb lett volna :/)

Sarah Andersen: Puha boldog puffancs

Itt a fürdőruhaszezon! Készítsd fel strandoláshoz a tested! Dolgozz azon a hasfalon! Emeld meg a feneked!
Ööö… vagy mégsem. Felejtsd el, és légy inkább puffancs! Puha, boldog puffancs!

A Sarah Andersen összegyűjtött képregényeit tartalmazó második kötet ott folytatódik, ahol az előző abbamaradt – vagyis összegömbölyödve egy kupac paplan alatt, figyelmen kívül hagyva a való világ kötelezettségeit. Ezek az új képregények és rajzokkal ellátott személyes jegyzetek a fiatal felnőttlét ádáz érzelmi hullámvasútjának magasságait-mélységeit követik: anyagi problémák, nyűglődések, a pulcsilopás rejtelmei, és egy otthonmaradós-pizzázós nap örömei. Mindenki a fedélzetre!

Sarah Andersen fiatal brooklyni képregényrajzoló és illusztrátor. Igazából menő és kiegyensúlyozott életet él. De tényleg.