christine értékelése

christine
Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Direkt elhúztam az olvasást, hogy minden rezdülését kiélvezhessem. Fantasztikus volt. Tökéletes folytatása az első résznek.
Kellemes, könnyed, szórakoztató, lágyan erotikus (nekem nem tűnt soknak), érzelmes, felkavaró és mélyreható. Annyi érzelem volt benne, hogy nêhány helyen meg kellett álljak, hogy egy kicsit lenyugtassam magam, hogy okéTinamindenrendbenvan. Imádtam. ♥

Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Kyrian gyönyörű férfi, kidolgozott izmokkal, aranybarna bőrrel, áradó erotikával, jó humorral, intelligenciával, bátorsággal megáldva… érthető, hogy Amandát elbűvöli, aki nemrég csalódott a nagybetűs szerelemben. A szenvedély kölcsönös, de Kyrian szörnyű titkot rejteget a lány elől. A férfi ugyanis vámpír, egy rettegett Sötét Vadász, aki kétezer éve küzd az aljas démon Desideriusz ellen. Eljött a leszámolás ideje, és Amandával az oldalán talán Kyrian most le tudja győzni a démont, ha elég erős a szerelmük…

SHERRILYN KENYON szinte összes regénye vezette már a New York Times bestsellerlistáját. Az Álomszerető a Sötét vágyak vadásza sorozat nyitókötete, amelyből eddig 29 rész jelent meg külföldön, a műfaj rajongóinak nagy örömére.

„Kenyon a vámpírrománc királynője”
– Publisher’s Weekly