Milli88 P értékelése

Milli88 P
J. K. Rowling: Harry Potter és az azkabani fogoly

„ – Nem szoktam keresni a bajt – bosszankodott Harry. – Rendszerint a baj talál meg engem.”

De jó, de jó, de jó!
I M Á D T A M!!! ❤
Nem gondoltam volna, hogy a harmadik rész lesz a kedvdncem. De így lett. :)
Megjelentek a dementorok, Sirius Balck, Lupin prodesszor. Hermione megkapta az Időnyerőt, és mesimserkedhettem Csikócsőrrel és a patrónus bűbájjal.

Harry apjáról és barátairól is megtudtam, hogy komisz kis csibészek voltak a maguk idejében.

Kedves Holdsáp, Féregfark, Tapmancs és Ágas urak!
Nagy köszönet, amiért megalkották a Tekergők térképét. :)

UPDATE 2018.
Az illusztrált kiadást olvasni még hatalmasabb élmény. Gyönyörűek voltak a rajzok. Csak egy hátránya van. Túl nehéz a könyv. :D

J. K. Rowling: Harry Potter és az azkabani fogoly

Harry Potter szokásos rémes vakációját tölti Dursley-éknél, ám a helyzet úgy elfajul, hogy Harry elviharzik a Privet Drive-ról. Így köt ki a Kóbor Grimbuszon, ami elviszi őt abba a világba, ahová egész nyáron vágyott. Az Abszol úton ijesztő hírek járják: az Azkabanból, a gonosz varázslókat őrző rettegett börtönből megszökött egy fogoly. A Mágiaügyi Minisztériumban tudják, hogy a veszélyes szökevény a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába tart. Harry pedig egy véletlen folytán tudomást szerez róla, hogy az illető az ő nyomát követi.