DarknessAngel értékelése

DarknessAngel
Jeaniene Frost: Karó és sírhant

Jaj, hát mi mást lehetne mondani, egyszerűen imádtam! Ha az ember egyszer belekezd, utána már nem bírja letenni. Izgalmas és érdekes az elejétől kezdve egészen a végéig, egy percre sem unatkoztam. Cat és Bones egy igazi álompár az élőhalottak között. Minden közös pillanatukat szeretem, de a kedvencem a hosszú évek utáni találka. Hiába, Bones belépői mindig isteniek, Cat első mondata hozzá pedig úgyszintén. :D
Tate sosem nőtt igazán a szívemhez, annyira átérzem Bones frusztráltságát vele kapcsolatban. Nagyon unszimpatikus a pasi, hiába szerepel a „jók” között. Akit viszont utálva imádok, az Annette. Hiába megy Cat agyára, néha az enyémre is de attól még nagyon tud a csaj. Én speciel nagyon bírom, ahogy Catet provokálja, és mégis élve megússza. :D De amikor Cat helyreteszi, az a legjobb.
Az biztos, hogy még mindig ez az egyik legjobb vámpíros sorozat, amit olvastam. Megunhatatlan. Jöhet Vlad a következő részben. *-*

Jeaniene Frost: Karó és sírhant

Cat miután leszámolt egy veszedelmes emberkereskedő bandával és fájdalmas búcsút vett vámpír szerelmétől, új névvel és személyazonossággal él tovább. Az FBI egyik különleges és szupertitkos csoportjának vezetőjeként küzd a gyilkos vámpírok ellen. Minden oka meglehetne az elégedettségre, de a sötét múlt árnyai újra kísérteni kezdik. Megváltozott élete új szerelmet is tartogat, ám egy esküvőn váratlanul ismét Bones mellé sodródik, akinek nagyobb szüksége van rá, mint eddig bármikor…
Jeaniene Frost Cat és Bones vámpírvadász sorozata fergeteges sikert arat a vámpírrománc rajongóinak körében. Humorral, érzékiséggel, és hihetetlen izgalmakkal teli könyveit felejthetetlen karakterekkel népesíti be. A Cat és Bones páros egycsapásra világhírű lett, a sorozat pedig vezeti a sikerlistákat.