Doreen értékelése

Doreen

OhMyGod :o
Milyen fordulatok, te jó isten. Végigizgultam az egészet, csak úgy izzott a feszültség és a szereplők jellemei is sokat változtak. Will például megmutatta kedvesebb oldalát is, hiszen végre lerántotta a leplet az átokról. Valamint végre kimutatja az érzéseit is, többek közt Tessa irányába is :D Na de hát ott van Jem is. Ó, hogy én mennyire imádom Jemet! Olyan kifinomult és végtelenül kedves, megértő személyiség. Nagyon örültem, mikor kiderült a nagy hír, bár szerintem ez kissé el lett sietve, lehetett volna várni vele a következő kötetig. Na de ott majd lesznek újabb fejlemények :D
Henry és Charlotte nagyon kis cukik együtt, tökéletesen összeillenek. Az ő hírük se volt semmi, Henry mennyire örült, egyem meg ^^
Sophie és párja is elég jónak tűnik, ez az úgymond tiltott szerelem érdekes lesz még, az biztos.
És a vége… Most miért így kell neki véget vetni, de komolyan?! Hjajj és nincs a kezem ügyében a következő kötet..

Cassandra Clare: A herceg

A Viktória korabeli London mágiával átszőtt alvilágában Tessa Gray végre biztonságban érezheti magát az árnyvadászok körében. Ez a biztonság azonban múlandónak bizonyul: a Klávé szakadár tagjai terveket szőnek Charlotte leváltására az Intézet éléről. Ha Charlotte elveszti a pozícióját, Tessa az utcára kerül, és könnyű zsákmánya lesz a titokzatos Magiszternek, aki saját sötét céljai érdekében akarja felhasználni Tessa képességeit.