meseanyu MP értékelése

meseanyu MP
Molnár T. Eszter: Most már igazán

Rendben van ez is, de az első azért jobban tetszett. Nem tudom, hogy nekem nehéz mostanában belerázódni egy könyvbe, vagy tényleg ilyeneket olvasok, de ez is olyan volt, hogy a feléig kb. nem kapott el a gépszíj, de aztán meg nagyon beindult a cselekmény. Ezt most nem éreztem korszakosnak, inkább csak olyan kis tinglitanglinak, de vitathatatlanul voltak benne nagyon jó részek is.

Molnár T. Eszter: Most már igazán

Lehet, hogy Bakos Virág a legviccesebb lány az osztályban, de vannak hetek, amikor
neki sem jön össze semmi. Naná, hogy nem a madarászás vagy a kutyasétáltatás az
oka annak, hogy padlón van. De tényleg, mit kell csinálni, ha egy bombanő hajt a
pasidra? És ha kiakadsz, mert állandóan szívatják a legjobb barátodat? Miért van
folyton romokban a baráti társaság, és különben is, hogyan hívhatnád fel magadhoz a haverjaidat, ha a nővéred állandóan csipkekombinéban járkál a lakásban? Na, persze, még ott van az apád is, aki egy piás humorista, de ki van bukva, és egyetlen jó poén sem jut az eszébe. Nem kicsi a tét Virágéknál: könnyen kitörhet a teljes káosz. Vagy van még esély normális családdá válni?