Kikiriki értékelése

Kikiriki
Simone Elkeles: Rules of Attraction – A vonzás szabályai

Ahogy két évvel ezelőtt, most is sokkal jobban tetszett ez a rész, mint az első.
Imádom Carlost! *-*
Meg természetesen az egész kötetet is.
Nekem nem hiányzott, hogy nem volt annyi akció benne, mint az elsőben. Ez így volt, ahogy van.
Egyes jeleneteket lélegzetvisszafojtva olvastam el, néha majdnem elsírtam magam, mert annyira aranyosnak és szenvedélyesnek tartottam Carlos és Kiara kapcsolatát.
Legszívesebben visítozva fetrengtem volna a padlón Carlos pimasz megjegyzésein (nálam ezt vegyétek jó jelnek :D)..
Különösen tetszett az is, hogy Alex és Britanny is szerepelt benne.
Egyszerűen csak nagyon imádtam az egészet! *-*
Carlost, Kiarát, Tuckot, Brandont, a professzort és a feleségét, Alexet és kb. mindent!

„ – A vonzásnak nincsenek szabályai.

„ – Kiara, egy nap te meg én bajba fogunk kerülni. Tudod, ugye?

" – Köszönöm.
Mit köszönsz?
Hogy nem úgy bánik velem, mint egy bűnözővel. "

Simone Elkeles: Rules of Attraction – A vonzás szabályai

A szókimondó, és meglehetősen szabadszájú középső Fuentes testvér, Carlos, nem találja a helyét Mexikóban, ezért a család visszaküldi Amerikába Alex és Brittany közelébe, hogy távol tartsák a bajtól. Ami természetesen Coloradóban is rátalál. Már az első hetekben összeakasztja a bajszát a helyi kábítószer kereskedőkkel, ráadásul megismerkedik egy különös lánnyal, aki szabadidejében hegyet mászik, autót szerel, és meleg a legjobb barátja. Carlos úgy gondolja, hogy Kiara Westford túl jó hozzá, ezért igyekszik érzelmileg nem belebonyolódni a kapcsolatba. Kiarát viszont elvarázsolja az a néhány pillanat, amikor Carlos az igazi énjét mutatja meg. Szó szerint fájdalmas az egymás felé vezető út. Vajon mindketten túlélik a közeledést?