DoreenShitQ értékelése

DoreenShitQ
Tavi Kata: Táncvarázs

Magamat is megleptem vele, de ez a kötet nekem nagyon tetszett. Nem kellett idegesítő monológokat hallgatnunk egyik főszereplőtől sem a másikról, Istennek hála végre megtalálta egymást a két idióta! Gyorsan lehet haladni vele, olvastatja magát a könyv. Érdemes volt végigszenvedni az előző két kötetet. Humoros és aranyos volt, már kezdem kapizsgálni, ki-ki lehet az osztályban, de még mindig nagyon sablonosak olykor számomra.
Tárt karokkal várom a lezáró részt, remélem Kata most levesz a lábamról, én nyitott vagyok mindenre :)

Tavi Kata: Táncvarázs

Lilla és Krisztián egy párként kezdi a tizenegyedik évfolyamot a Duna-parti Gimnáziumban. A két szerelmes mindent megtesz, hogy semmi se rontsa el a boldogságukat, de mintha a szülők összeesküdtek volna ellenük, és amikor nem ők gördítenek akadályokat az útjukba, a baráti társaságban akad valami baj.
Vajon képes lesz Krisztián elviselni Lilla és Márk szoros barátságát?
Sikerül Lillának megfejtenie Ákos szokatlan viselkedését?
Lilla az idei évben még komolyabban veszi a táncórákat, mert nagy a tét az év végi vizsgán. Most végképp kiderül, tényleg neki teremtették-e a színpadot. Krisztián pedig kosarasként olyan lehetőséget kap, amire nem is számított.
Hogyan alakul Jázmin és Kristóf felettébb zűrös kapcsolata?
Kibe szerelmes Gréta? És miért érzi Flóra egyedül magát?
Lilla és Krisztián rájön, hogy csak egy csapatként szállhatnak szembe a nehézségekkel. De elég erős ehhez a szerelmük?

„Humoros, fordulatos, romantikus. Tetszeni fog.”
– Erika (28) –