Móni_Bedő értékelése

Móni_Bedő

Gerda Green: A karlócai szellemház titka Kalandok Karlócától Mallorcáig

Sosem csalódom ha Gerda Green krimijéről van szó!!! Imádom a fordulatokban és izgalmakban gazdag történeteit. A legnagyobb kihívás számomra, hogy 9 éves lányom elől (aki szintén könyvmoly) még elrejtsem. Izgatottan várom a folytatást!!! Szívből ajánlom mindenkinek!

Gerda Green: A karlócai szellemház titka

Gerda Green új könyvével tetralógiává bővül a sorozat. Báthory Olga és Szepesi Herold azzal szembesülnek, hogy az irodájuk iránti érdeklődés csökken. Az újonnan felbukkanó nyomozók könyörtelenül szippantják el ügyfeleiket. Ehhez minden eszközt bevetnek, közösségi médiát, lejárató kampányt és ötleteik ellopását. Ez Olga lelkesedését, energiáját teljesen kimeríti, és depresszióba esik. Csokoládé különlegességeket majszol és a csokoládé fajtáiról írott könyvét próbálja népszerűsíteni. Sportolni nincs kedve, elhanyagolja magát. Hogy ez megváltozzon nyomozótársa, Herold külföldi útra viszi. De az utazásuk nem zökkenőmentes. Felszállnak egy a tenger felé tartó vonatra, ami balesetet okoz a szerbiai Karlóca közelében. Hogyan kerülnek innen Mallorca szigetére Spanyolországba? Hogy csatlakozik hozzájuk Jánossy Alfréd? Ki is ez a Nemanja Mladics és Segnora Chiara O. Sanchez? Részesülnek-e hőseink újabb élvezetekben a buja mediterrán szigeten? Kiderül az újabb vérpezsdítő történetből!