Szilvi00 P értékelése

Szilvi00 P>!
J. Lynn: Vetkőzik a tanú

Úgy éreztem, muszáj adnom egy esélyt ennek a könyvnek a meglehetősen sok negatív vélemény ellenére, elvégre Jennifer L. Armentrout nem egy könyve a kedvenceim között csücsül. Nem szeretném túlságosan megbántani az írónőt, ahhoz túlságosan kedvelem! Régen sokat sütögettem és arra gondoltam, hogy egy ehhez kapcsolódó, buta hasonlattal véleményezném a könyvet, hátha így nem olyan bántó. Előre is elnézést kérek:
A kedvenc mestercukrászom unalmába sütögetni kezd, hogy elüsse az idejét.
A hozzávalók viszont nem a legjobb minőségűek. (Biztosan spórolnia kellett.)
A sütőjét sem a megfelelő hőfokra állította be, a figyelmét is elvonta valaki. (Talán egy földönkívüli luxen?) Így aztán végeredmény egy kicsit lapos, száraz és ízetlen tortácska lett… Én annyira nem válogatok, éhes voltam és az utolsó morzsáig megettem! :D

J. Lynn: Vetkőzik a tanú

Madison Daniels kölyökkora óta rajong bátyja legjobb barátjáért, Chase Gamble-ért. Mindenki úgy véli, tökéletes párt alkotnának, ám van két komoly probléma: egyrészt Chase megfogadta, soha nem kezd komoly kapcsolatot, másrészt négy évvel korábban, egyetlen éjszakára túllépték a barátság határát, és azóta állandóan civakodnak.

Madison bátyjának esküvőjén azonban mindkettejüknek részt kell vennie, ezért erre a hétvégére tűzszünetet hirdetnek az ifjú pár kedvéért. Ám a nyugalomnak vége, amikor kiderül, hogy szervezési hibák miatt két éjszakát kénytelenek összezárva tölteni egy nászutas-lakosztályban. Ráadásul sorra történnek a „balesetek”, amelyekkel a kedves család próbálja bebizonyítani, hogy a két fiatal közötti szenvedély másra is jó lehet, mint állandó harcra. Hacsak Madison és Chase előbb meg nem fojtja egymást…