Pnikolett értékelése

Pnikolett
Sophie Kinsella: Tudsz titkot tartani?

Hmmm.. Nem volt rossz,de nem is volt olyan szuper mint gondoltam,hogy lesz.
Több humort vártam ettől a könyvtől. Eleje jól is indult,sokszor megmosolyogtam, úgy gondoltam ez biztos így lesz végig. Azért nem teljesen így lett és ezt sajnáltam. Most valami jó kis nevetős könyvre vágytam. Sajna ez sem döntötte meg a Csábítások és csemegék szintjét :(

Egyébként kis könnyed,pihentető történetnek mondható, egészen szerethető szereplőkkel, bár azért hozzám egyik sem került olyan közel. Vonhatunk le belőle egy kis tanulságot is, még pedig hogy nem árt meggondolni kibe vetünk bizalmat, kinek és milyen személyes dolgokat mondunk el,mert visszanyalhat a fagyi. :D

Sophie Kinsella: Tudsz titkot tartani?

Emma épp elég katasztrófafilmet látott már…

Így amikor a repülőgépe viharba kerül, azonnal tudja, le fognak zuhanni.

A halál közelsége különös reakciót vált ki belőle: minden, addig féltve őrzött titkát rázúdítja a mellette ülő, jóképű, ám vadidegen férfira. Mesél neki a szüzessége elvesztéséről, a pasijáról és a szülei aranyhaláról, megosztja vele a tangákról alkotott véleményét, sőt azt is elmondja, hogy sosem volt még igazán szerelmes.

Az utolsónak szánt gyónásba azonban apró hiba csúszik: a gép gond nélkül földet ér. Mikor Emma rájön, hogy földi pályafutása még nem ért véget, csak egy dolgot akar. Minél előbb hazamenni, és soha többé nem találkozni a kedves, és most már minden titkát ismerő idegennel.

Az élet azonban mást tartogat számára…

Imádod vagy éppen ki nem állod az Egy boltkóros naplóját?

A szerző most el fogja rabolni a szívedet.

Az év leghumorosabb, imádni való könyve, Sophie Kinsella tollából!

Dobd fel a napod az olvasásával!