Black_Angel P értékelése

Black_Angel
Patrick Carman: Sötét erők

Imádom, hogy minden rész,más országban, kontinensen játszódik:D Oroszország azért nem egy kis ország, főleg ha ennyi Cahill lakik arrafelé.. Tetszett ez a rész is, főleg hogy végre van olyan ember a családban, aki segíteni akar a gyerekeknek, és nem megölni őket.
Én azt nem tudom felfogni, hogy Grace miért gondolta hogy két tizenéves gyerek majd meg tudja oldani ezt az egész rejtélyt. Oké, hogy kiskorukba teletömte a fejüket (ami néha csak úgy hirtelen előjön?!) de nem értem, hogy miért nem adott nekik egyértelműbb jeleket.. amivel segíthetne, és nem kerülnének folyamatosan halálos veszélybe..
Mindenesetre tetszett ez a rész is :)

Patrick Carman: Sötét erők

A tizennégy éves Amy Cahillt és öccsét a távoli Oroszországba csalja a titokzatos NRR távirata. Messzire az egyetlen személytől, akiben megbízhatnak.
Ezzel kezdetét veszi a hajsza a nácik által elrabolt kincsért, mely során fellebben a fátyol az orosz cári család meggyilkolásának titkairól. Az oroszországi kincsvadászat a Lucianek által állított csapdának tűnik, de a csalinak nem tudnak ellenállni…
Vajon mekkora kockázatot vállal Amy és Dan azért, hogy rájöjjenek, mi történt valójában szüleik halálának éjszakáján?