Szilvi00 P értékelése

Szilvi00 P
Gena Showalter: Éjsötét csók

Remélni sem mertem, hogy ilyen jó lesz a folytatás!
Egy ismerősöm látta mit olvasok és kicsit lenézően ezt kérdezte:
„Te szereted a mitológiai ponyvát?" Most mit mondjak, vállalom! :D
Szerintem Lucien éa Anja története sokkal jobb volt, mint az első rész. Szórakoztató, izgalmas és persze romantikus is volt, ez pedig nagy részben a Fejetlenség istennőjének köszönhető, aki harciasságával és nagy szájával rendesen feldobta a történetet.
A többi Lord ezúttal eléggé háttérbe szorult, de Anja humora és egész személyisége, mindenért kárpótol. A kissé zárkózott és csendes Luciennel remek párost alkottak. Kettejük szerelme szépen fokozatosan alakult ki.
A szelence sorsát valószínűleg sosem tudom meg, de azért élvezem az utána való keresést és köré szőtt történeteket.

EMBERFELETTI hatalom
HALHATATLAN szenvedély

Az Alvilág Urai bukott harcosok, akikre Pandóra szelencéje hozott romlást évezredekkel ezelőtt. Bűnükért a földre száműzték őket, míg testüket halálos démonok szállták meg. A harcosok vezérét egy csábító kisisten, Anja akarja megszerezni magának, ezért láthatatlanul követi a halál démonától megszállt férfit. Anja a Mindenek Kulcsának őre, akit a főisten parancsára Luciennek kell meggyilkolnia… de vajon a szenvedély legyőzheti-e a kötelességet?
Az Alvilág Urai megtudják, hogy egy ősi templomban őrzik Pandóra szelencéjét. Eszeveszett hajsza kezdődik, hiszen ha a Vadászok bukkannak előbb a szelence nyomára, annak segítségével elpusztíthatják Lucient és társait…

Gena Showalter a paranormális-romantikus irodalom új csillaga. Világszerte népszerű sorozataiban démoni vágyakkal és emberfeletti hatalommal rendelkező férfiak és az őket csábító nők szerelmét írja meg, szenzációs sikerrel.