Nickykee értékelése

Nickykee

Ördög Nóra – Törköly Erika: Angyalműhely Valódi nők, valódi érzések

Megadom neki az 5 csillagot, mert nagyon szerettem. Az eleje, ahol a beszámolók vannak valóban többször uncsi és vontatott, de a 30 napos programot én imádtam! :-) Sok hasznos dolog volt benne, segít, hogy minden nap foglalkozz magaddal is, legyen elég énidőd, mert ez nagyon fontos! Minden nap vártam az újabb feladatokat, és a könyvjelzőn látható egyedi kóddal a weboldalra is regisztráltam, ahol minden nap új videót nézhettem meg Nóritól és Erikától. Általában éjfélig bújtam a könyvet, jegyzeteltem, olvasgattam, átgondoltam, és sajnáltam, hogy vége a programnak. De nem rakom messze a könyvet, bele fogok majd lapozgatni, ha úgy érzem, és szerintem egyszer majd még újra fogom csinálni a programot. :-) Én ajánlom mindenkinek! Mellesleg a borító is és az egész könyv desing-ja nagyon tetszik, igazán angyali! ;-)

Ördög Nóra – Törköly Erika: Angyalműhely

Több mint húsz éve vagyunk barátnők, végigéltünk egymás mellett nagy szerelmeket, sírós szakításokat, házasságot, gyermekáldást, válást, mélypontokat és sikerszériákat. Amikor megálmodtuk az Angyalműhelyt, ezt az érzést szerettük volna megosztani másokkal: egy olyan közösséget létrehozni, ahová jó tartozni, ahol pozitív energiával töltekezhetsz, ahol őszintén beszélhetsz a problémáidról, és a történeteddel te is inspirálhatsz másokat. De a hatás végül minden várakozásunkat felülmúlta. Ebben a könyvben az elmúlt két év tapasztalatait gyűjtöttük össze. Valódi nők valódi történetei ihlettek minket, és a felismerés, hogy mindannyian ugyanazokkal a problémákkal küzdünk. Mi az a láthatatlan energia, amitől mi, nők, szárnyalunk a hétköznapokon? Honnan merítjük az erőt ahhoz, hogy helytálljunk feleségként, anyaként, barátnőként és persze szexistennőként? Mi úgy gondoljuk, a kulcs a pozitív visszajelzés és az, hogy szánjunk elég időt magunkra! Épp ezért találsz a könyvben egy harminc napos programot is, ami segít elsajátítani az „énidőteremtés" titkait! Az Angyalműhely felráz, inspirál, informál és átformál! Csatlakozz te is az angyalokhoz, és szárnyalj velünk!