Tüncsimüncsi értékelése

Tüncsimüncsi
Laurell K. Hamilton: A kárhozottak cirkusza

Jó, jó.. de kéne egy kis változatosság is. Még mindig izgalmas, csak azt sajnálom, hogy az utolsó 20 oldalon érünk a lényeghez és egyben a végkifejlethez.
Az alap mindig ugyan az, pár új szereplővel és egy kis romantikával.
Anita ebben a részben sem hazudtolta meg magát, a kitartása határtalannak bizonyult.
Az első részben Edwardot nem kedveltem, de ebben a részben kicsit közelebb éreztem magamhoz.
Jean- Claudedal a vitáik néha megdöbbentenek, de többségében megnevettetnek.
Szóval várom a folytatást.

Laurell K. Hamilton: A kárhozottak cirkusza

Mindenki Anitát akarja. Ő ezt még hízelgőnek is találná. Ha nem az élete forogna kockán. Elég csak rápillantania az első áldozatra, és Anita Blake számára rögtön nyilvánvalóvá válik: vérszomjas vámpírok falkája szabadult rá St. Louisra, akik egy gyilkosságnál nem fognak megállni. De azt ő sem sejti, hogy hamarosan egy hatalmi harc kellős közepén találja magát, melyben a tét a város feletti uralom megszerzése. Az események egyre bonyolódnak, az áldozatok száma pedig rohamosan nő. Vajon elég erős lesz-e Jean-Claude – a város jelenlegi ura – ahhoz, hogy megvédje hatalmát? És kicsoda valójában Richard, Anita titokzatos, új hódolója? Anitának minél gyorsabban cselekednie kell, és nagyon úgy tűnik, csak rossz választásai vannak, ha életben akar maradni. A Kárhozottak Cirkuszában pedig már minden készen áll a végső, nagy összecsapásra.