Naiva P értékelése

Naiva P
Jeaniene Frost: Karó és sírhant

Nem számoltam hányadik alkalommal olvasom, de továbbra is „sírva röhögős” sztori. Az előző rész vége miatt haragudtam Cat-re. Így, nem volt kérdés; folytatni kell. Akkor is, ha már tudtam, hogy mi lesz, hogy lesz. Most alaposabban figyelhettem, minden apró részletre. A két főhős hosszú utat tett meg. Az előző részhez képest pedig sokat fejlődtek, változtak, de az erős, érzéki kémia szerencsére megmaradt közöttük. Bones…. Hát’ ő továbbra is Bones. Nem tudom, hogy csinálja, de egyszerűen nem tudok vele betelni. Az oltári beszólásait, száraz humorát, szexisségét. Még mindig nagyon beképzelt, féltékeny és imádnivaló, amilyen területvédő. Cat már nem az a naiv, finomkodó lány, hanem egy igazi, vagány csaj. A Cat féle catfight-on konkrétan sírtam a nevetéstől. Az új munkájának köszönhetően, új szerethető szereplők is bekerülnek a képbe. Különösen bírtam Cat csapattársait. Még Tate-et is. Bones-ból teljesen kihozta az állatot.
Non Stop Akció és váratlan fordulatok, humor és izgalom. Leginkább ezek jellemzik a történetet. Egyre több minden derül ki a vámpírok világáról és Bones spoiler múltjából. spoiler

Jeaniene Frost: Karó és sírhant

Cat miután leszámolt egy veszedelmes emberkereskedő bandával és fájdalmas búcsút vett vámpír szerelmétől, új névvel és személyazonossággal él tovább. Az FBI egyik különleges és szupertitkos csoportjának vezetőjeként küzd a gyilkos vámpírok ellen. Minden oka meglehetne az elégedettségre, de a sötét múlt árnyai újra kísérteni kezdik. Megváltozott élete új szerelmet is tartogat, ám egy esküvőn váratlanul ismét Bones mellé sodródik, akinek nagyobb szüksége van rá, mint eddig bármikor…
Jeaniene Frost Cat és Bones vámpírvadász sorozata fergeteges sikert arat a vámpírrománc rajongóinak körében. Humorral, érzékiséggel, és hihetetlen izgalmakkal teli könyveit felejthetetlen karakterekkel népesíti be. A Cat és Bones páros egycsapásra világhírű lett, a sorozat pedig vezeti a sikerlistákat.