lotti531 értékelése

lotti531 P
Katie Fforde: Hív Amszterdam

Szerethető, bájos történet, könnyed kikapcsolódás volt, elég kiszámítható véggel. Tetszett, hogy bárkán játszódott, jó lenne ott élni. Mivel olyan nyuszi vagyok mind Dora, nekem is kellenének ilyen próbák :) Sajnáltam, hogy nem lehetett sokat tudni Dora előző kapcsolatáról, kíváncsi lettem volna rá.
Nagyon tetszett a borító, azért vettem meg a könyvet, örülök, hogy nem okozott csalódást a tartalma sem :)

Katie Fforde: Hív Amszterdam

Mit tegyünk, ha a férjünk lecserél egy szexi, fiatal szőkére? Vagy mit tegyünk, ha az álomesküvő előtt eszmélünk rá, hogy a Nagy Ő mégsem az Igazi? Jo Edwards sohasem tervezte, hogy hajón fog élni. Még azt sem tudja biztosan, hogy szereti-e a vizet. De amikor a férje kidobja, mégis egy állóhajóra költözik… Dora Hamilton sohasem tervezte, hogy meglép a tulajdon esküvőjéről. De amikor eljön a várva várt nap, mégis menekülőre fogja – és egyetlen lehetősége, hogy elfogadja Jo ajánlatát, ő is a hajó fedélzetén keres menedéket… A két barátnő elhatározza, hogy örökre lemond a férfiakról, arra viszont nem számítanak, hogy a pasik hamarosan csőstül rajongják körül őket, sőt, miután kihajóznak, életük legnagyobb kalandja veszi kezdetét.