konyvolvaso  értékelése

konyvolvaso
Farkas Lívia: Ennél zöldebb nem lesz!

Farkas Lívia: Ennél zöldebb nem lesz! Útmutató azoknak a nőknek, akiknek elegük van a toporgásból

Tetszett a pozitiv hozzáállása a könyvnek. Javaslom mndenkinek megnézni. Aki úgy érzi nem elég jó, semmi sem sikerül annak érdemes ötleteket meríteni innen és sikeresebben vághat neki az akadályoknak. Érdemes akkor is átnézned ha úgy érzed a feladatok ellepnek, semmire sincs idő és nincs segítség. Ez esetben megmutatja hogyan lehetne rendszerezni a tennivalókat, a sürgőst és a még sürgősebbet sorba állítani hogy mindenre jusson időd akkor amikor szükség van rá. Egy kicsit hosszúnak találom, a feladatok túl sok helyet foglalnak el, inkább több tanácsadás, gondolatébresztő legyen.

Farkas Lívia: Ennél zöldebb nem lesz!

Farkas Lívia, a legsikeresebb független női blogger, az Urban:Eve blog gazdája. 2008 óta nők tízezreit látta el tippekkel, tanácsokkal: hol segítő posztjaival, hol személyes levelekben. A blogról jól ismert életszeretetével és az évek alatt összegyűjtött tapasztalatával írta meg ezt a könyvet, amelyben megpróbálja átadni azt a hétköznapi filozófiát, amely sikeressé és boldoggá tette.

A kézikönyvként használható kötet több tucat praktikus gyakorlattal segít:
– megtalálni, mi az, ami téged boldoggá tesz
– hogyan lépj túl a kifogásokon és félelmeken
– hogyan tudod elérhető szakaszokra felosztani a célodat
– hogyan oszd be az idődet és teremts megfelelő körülményeket a munkához
– hogyan tudj súlyozni, mérlegelni, reagálni a változó tényezőkre
– hogyan tudod kezelni a külső befolyásokat, feszültségeket, mélypontokat, sikereket és kudarcokat
– hogyan tudod megőrizni azt a nyitottságot, kíváncsiságot és örömet, ami már a célodhoz vezető utat is fantasztikussá teszi!

Az induláshoz pedig már most mindened megvan. A lámpa átváltott. Indulj el! Ennél zöldebb nem lesz!