Honey_Fly P értékelése

Honey_Fly P>!
Szepes Mária: Pöttyös Panni kedvenc meséi

Azt a tekintélyelvű mindenit! Itt aztán nem viccelt Szepes Mária azzal, hogy finoman, illetve néha nem is annyira finoman megalázva a gyereket hogyan döbbenthetjük rá saját ballépéseire. És nem először jön elő nála az, hogy ha valami felnőttek által helytelennek ítélt dolgot csinál a gyerek, akkor nincs vacsora valamint megy a silent treatment, nem szól egy szót sem a szülő a gyerekhez. Meglehetősen felbosszantottam most magam ezen a könyvön. Hirtelen felindulásból újraolvastam az első Pöttyös Pannit is (amit pedig nem is olyan régen olvastunk), és nem értem, hogy akkor miért nem tűntek fel ezek a dolgok. Pedig benne van mind abban is. Egy világ omlott össze bennem, komolyan.
Két csillag azért van, mert a nyelvezet az gyönyörű, ha nem arról szólna amiről, akkor nagyon jó olvasás élmény lenne.

1.868 Ft-tólálomgyár könyvesboltok
1.606 Ftálomgyár könyvesboltok ·
1.690 Ft –5%
1.690 FtBook and Walk
Könyvtár
Szepes Mária: Pöttyös Panni kedvenc meséi

Pákosztos Peti mesebeli büntetéséről, Süni Sógor tüskéiről, Cserebere Palkó furcsa ötleteiről szólnak Pöttyös Panni kedvenc történetei. A humoros mesegyűjteményben föltűnik Rőzse néni időigazító órája, s a mesék sorát egy bájos kiscica kakaós praclinyomata zárja. A Pöttyös Panni sorozat legújabb kötete Szepes Mária születésének 100.évfordulójára jelenik meg.