_Eriii P értékelése

_Eriii P
Tara Sivec: Életek és édességek

És igen, a banda visszatért, hogy adjon egy jó pár óra kikapcsolódást. Imádtam, szerintem nem olvastam ennyire vicces könyvet már nagyon rég. Szó szerint fetrengtem a röhögéstől. Carter és Claire annyira jó páros. Annyira élveztem Carter bénázását.
A többi bagázs meg áhh, ennyire lökötteket nem hordott hátán a föld. Összeségében, meg tudtam volna lenni a folytatás nélkül is, de ha már egyszer megírta az írónő, és nagyon jól, hát nem is volt kérdéses, hogy elolvasom-e. Ajánlom mindenkinek, mert szem nem marad szárazon, és most a röhögéstől.

Tara Sivec: Életek és édességek

Carter, Claire és a banda visszatér, és készen állnak, hogy elkezdjék közös életüket. De vajon tényleg készen állnak?
Túl egy pokoli leánybúcsún, pornófüggőségen, zsemle-baseballon és egy elrontott lánykérésen, túl azon, hogy rájönnek, mindkettőjük családja csupa sültbolondból áll, Carter és Claire végül elkezdi megkérdőjelezni a köztük lévő kötelék erősségét.
Vajon a barátaik csak tovább rontják a helyzetet kellemetlen megjegyzéseikkel és kotnyeleskedésükkel, vagy meggyőzik a párt, hogy a „boldogan éltek, míg meg nem haltak” néha tényleg kezdődhet sörponggal is?