Bleeding_Bride ISP értékelése

Bleeding_Bride ISP
Jeaniene Frost: Karó és sírhant

Tökéletes agymosó- relaxációs gyakorlat.
Azért olvastam napokig, mert mindig amikor az agyam már zúgott minden más miatt tudtam mihez nyúlni (xanax-ot vény nélkül nem adnak alapon:)) )
Bár még mindig tartom, hogy egy- egy vámpírregényben felsorakozott figuráknál én is vámpírabb vagyok, de Bones-ék bandája már- már van annyira véres, amennyinek véresnek kell lennie. Mindezek mellett mégis evilágiak, de nem erőltetve. A párbeszédek zseniálisak, pörögnek, a poénok sem erőltetettek.
Cat még mindig nem a szívem csücske, az anyja remélem kipurcan a következő kötetekben, a vámpírokból a rossz fiúkat is épp annyira csipázom, mint Bones-t. Mert azok is olyanok mint ő, csak más szemszögből :D
Most rögtön nekiugranék a következő résznek, de mivel fizikai formában a negyedik hiányzik a polcomról, ezért még pihentetem. De azért hú de élvezem én ezeket.
Ismételten köszönet @Ittimi78 -nak, hogy manipulált és rávett, hogy elkezdjem ezt a sorozatot, de azért kiemelem: más sorozatot ne kezdj el ajánlani, mert NEM akarok elcsábulni :D

Jeaniene Frost: Karó és sírhant

Cat miután leszámolt egy veszedelmes emberkereskedő bandával és fájdalmas búcsút vett vámpír szerelmétől, új névvel és személyazonossággal él tovább. Az FBI egyik különleges és szupertitkos csoportjának vezetőjeként küzd a gyilkos vámpírok ellen. Minden oka meglehetne az elégedettségre, de a sötét múlt árnyai újra kísérteni kezdik. Megváltozott élete új szerelmet is tartogat, ám egy esküvőn váratlanul ismét Bones mellé sodródik, akinek nagyobb szüksége van rá, mint eddig bármikor…
Jeaniene Frost Cat és Bones vámpírvadász sorozata fergeteges sikert arat a vámpírrománc rajongóinak körében. Humorral, érzékiséggel, és hihetetlen izgalmakkal teli könyveit felejthetetlen karakterekkel népesíti be. A Cat és Bones páros egycsapásra világhírű lett, a sorozat pedig vezeti a sikerlistákat.