K_A_Hikari értékelése

K_A_Hikari P
K. A. Tucker: Ten Tiny Breaths – Tíz apró lélegzet

„Szeretnélek megmosolyogtatni. Őszintén megmosolyogtatni. Mindig”

Veszteség, bűntudat, megbocsájtás.
Ha kulcsszavakban kellene megfogalmaznom a regény lényegét, ezt mondanám.
Elkezdtem, és kevesebb, mint egy nap alatt be is fejeztem, ez pedig sok mindent elmond.
A hibák miatt (amik sajnos újraolvasva elég szembetűnőek), kedvenc nem lesz, de továbbra is fontos helyet foglal el a szívemben és az olvasmányélményeim között is.
Amikor túl nehéznek érzed a helyzetet, amikor úgy érezd már semmi reményed sincs, csak vegyél tíz apró lélegzetet.
Ragadd meg, érezd és szeresd mindegyiket.
Aztán menj tovább és használd ki az élet minden csodálatos pillanatát.

Bővebben: https://irasaimtarhaza.blogspot.com/2015/02/k-tucker-ti…

K. A. Tucker: Ten Tiny Breaths – Tíz apró lélegzet

Négy évvel ezelőtt Kacey élete borzalmas fordulatot vett, mikor egy részeg sofőr miatt elvesztette szüleit, a barátját és a legjobb barátnőjét. A baleset emléke még mindig kísérti, még mindig hallja édesanyja utolsó lélegzetét, és nem akar mást, mint hátrahagyni a múltat. Kacey és tizenöt éves húga, Livie, két buszjeggyel felfegyverkezve maga mögött hagyja a michigani Grand Rapidsot, hogy mindent újrakezdjen Miamiban. Először alig tudnak megélni, de Kacey nem aggódik. Ő mindennel elbír – kivéve titokzatos szomszédjával az 1D lakásból.

Trent Emersonnak ragyogó kék szeme van és mély gödrécskéi az arcán, mikor nevet. És hibátlanul egyensúlyozik a jó fiút a veszélyestől elválasztó, ellenállhatatlan vonalon. Tragikus múltja miatt Kacey eldöntötte, hogy senkit sem enged közel magához, de a kettejük közötti vonzalom tagadhatatlan, és Trent minden eszközt felhasznál, hogy bejusson a Kacey szívét védő falak mögé – akár még egy olyan titokról is hajlandó lerántani a leplet, ami mindkettejüket tönkre teheti.