Lunèa_Charlotté értékelése

Lunèa_Charlotté
Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Uhuhuhuh! *-* Kenyon hozta a formáját minden esetre… de valahogy az első rész nekem mintha jobban bejött volna. :P Igaz, ebben sokkal több volt az akció, cselekmény és volt bőségésen, meg az egész nagyon jó volt, de itt ott kicsit vontatott volt. :/
A szereplők naaagyon jól ki voltak dolgozva, Vadász meg… *-* Igaz, nem birom a szőke pasikat, de most az egyszer kivételt tehetnék ;). Mindamellett olyan jó volt kicsit találkozni az előző rész szereplőivel, akik már szép kis családot alakítottak ki. :')
Nem is tudom… ez a rész úgy tökéletes ahogy van és nagyon kíváncsi vagyok a következő áldozatra !!

Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Kyrian gyönyörű férfi, kidolgozott izmokkal, aranybarna bőrrel, áradó erotikával, jó humorral, intelligenciával, bátorsággal megáldva… érthető, hogy Amandát elbűvöli, aki nemrég csalódott a nagybetűs szerelemben. A szenvedély kölcsönös, de Kyrian szörnyű titkot rejteget a lány elől. A férfi ugyanis vámpír, egy rettegett Sötét Vadász, aki kétezer éve küzd az aljas démon Desideriusz ellen. Eljött a leszámolás ideje, és Amandával az oldalán talán Kyrian most le tudja győzni a démont, ha elég erős a szerelmük…

SHERRILYN KENYON szinte összes regénye vezette már a New York Times bestsellerlistáját. Az Álomszerető a Sötét vágyak vadásza sorozat nyitókötete, amelyből eddig 29 rész jelent meg külföldön, a műfaj rajongóinak nagy örömére.

„Kenyon a vámpírrománc királynője”
– Publisher’s Weekly