PandaSára P értékelése

PandaSára P
Douglas Adams: Vendéglő a világ végén

Igazán szórakoztató volt, talán egy kicsit nekem jobban is tetszett, mint az első rész.
Vagy csak több minden ismerős volt benne? Az első rész kicsit olyan kusza paródiának éreztem, ebben a részben viszont rá kellett döbbennem, mindennek oka van :)
Annak idején, amikor angolul tanultam, igencsak meggyűlt a bajom az igeidőkkel, ezért remekül szórakoztam azon, ahogy Douglas Adams kitalált még egy párat. :)
Humoros. Várom a következő részt.

Douglas Adams: Vendéglő a világ végén

„Marvin nem volt igazán kistermetű robot, de mégis siralmasan aprónak hatott a gigantikus fekete tankhoz képest, amely most megállt előtte. A tank végigszondázta a robotot, aztán visszahúzta az érzékelőit. Marvin meg sem moccant. – Félre az utamból, kicsi robot – morogta fenyegetően a tank. – Attól tartok – mondta Marvin –, épp avégett kellett itt maradnom, hogy az utadat álljam. A szonda ismét előbukkant, hogy újra megvizsgálja Marvint, majd gyorsan visszahúzódott. – Hogy te az utamat álld? Nekem?! – mennydörögte a tank hitetlenkedve. – Viccelsz? – De tényleg – mondta Marvin. – Na és milyen fegyvered van? – dörögte a tank. – Találd ki – felelte Marvin…”